24.05.2019
На 24 май честваме Деня на българската просвета и култура и на славянската писменост. Първите преводи на свещените писания Солунските братя Кирил и Методий записват на глаголица.... Виж още >
Без загуба, 12-годишните са първи в региона
23.05.2019
Момичета U12 на ВК "Казанлък" спечелиха и турнира на финалната шестица в град Стара Загора. В него участваха четири от отборите на регион "Странджа", които играха един срещу друг ден по-рано... Виж още >
Четири от четири за Момичета U12 на Казанлък!
22.05.2019
Успешен старт за момичета до 12 години на Волейболен клуб "Казанлък" в турнира от държавното първенство, който стартира от днес в Стара Загора. В конкуренция на още четири отбора от регион... Виж още >
Децата от школата стартират в турнира по мини-волейбол
21.05.2019
От 22 май момичетата на треньорката Миглена Стрезова започват участие в турнир на регион "Странжа" за мини-волейбол, родени 2007-2008 година.  Той се провежда в два дни в Стара... Виж още >
Съставът ни с бронзови медали от турнира за детски волейбол
21.05.2019
Най-малките ни състезателки спечелиха бронзовите медали от турнира по детски волейбол в Казанлък, провел се на 20 и 21 май. Носители на златните отличия са представителките на "Берое"... Виж още >
Най-малките ни "рози" стартират в състезанията
19.05.2019
На 20 и 21 май ВК "Казанлък" е домакин на регионалния турнир по детски волейбол за състезателки, родени 2008-2009 година. Ще участват девет състава, разпределни в две групи. Първите... Виж още >
Кадетките на "Казанлък" вече са на финали
19.05.2019
Като победител в квалификацията, на която града на розите бе домакин на 18 и 19 май, съставът на ВК "Казанлък" също намери място във финалния турнир в началото на юни. Отборът ни е с три победи... Виж още >
Десетгодишните с полезни контроли в Стара Загора
18.05.2019
В деня на българския спорт 17 май най-малките възпитаници в клуба на "Казанлък",  с треньор Иван Чолев, изиграха поредица от срещи и премериха сили с тима на "Берое", като част... Виж още >
И 13-годишните ни на финали!
17.05.2019
13-годишните волейболистки от школата ни спечелиха безусловно всичките си пет мача с по 2:0 от тридневния турнир на най-силните отбори за регион „Странджа“(15-17 май). Възпитаничките... Виж още >
13-годишните на "Казанлък" мачкат конкуренцията в региона
16.05.2019
С четири победи по 2:0 гейма 13-годишните волейболистките от Казанлък започнаха ударно участието си в турнира на финалната шестица за регион „Странджа“, която ще излъчи... Виж още >