Новини

Дербито в петък и в национален тв ефир!
07.12.2022
Волейбол /жени/: Казанлък – ЦСКА на 9-ти декември /петък/ от 18:00ч. Гледай на телевизионен канал b1b.box или онлайн на нашия уеб сайт. https://b1b.tv/2022/12/07/%d0%bd%d0%b0-%d0%b6%d0%b8%d0%b2%d0%be-%d0%ba%d0%b0%d0%b7%d0%b0%d0%bd%d0%bb%d1%8a%d0%ba-%d1%86%d1%81%d0%ba%d0%b0-%d0%b6%d0%b5%d0%bd%d0%b8/ Виж още >
"Момичетата ни" Радост и Криси в пряк двубой във Франция!
07.12.2022
Националките Мария Йорданова и Радостина Маринова / на снимката трета отляво надясно/, помощник-треньорът Денислав Димитров и тимът на Пари Сен-Клу записаха... Виж още >
Двудневен турнир за 4-ри отбора за регион "Странджа" в Казанлък
06.12.2022
  Воденият от Стоян Гунчев тим на кадетките ни тази събота и неделя ще са домакини на турнир е зала "Багира". В група "А" на регион "Странджа", посрещаме от 10 часа в съботния... Виж още >
Безапелационна победа за отбора ни срещу "Марица 2022"
02.12.2022
Жените на Казанлък записаха пореден успех в първенството, прегазвайки своите съпернички от "Марица 2022" Пловдив с 3:0 (25:9, 25:12, 25:8) в мач от шести кръг на надпреварата,... Виж още >
Победен финал на годината за девойките старша!
27.11.2022
В последен двубой за годината, девойките старша възраст /U 20/ на клуба надделяха с 3:1 над гостуващия "Раковски"/Димитровград/. В зала "Багира", казанлъшкият волейтим очаквано и без проблем... Виж още >
Очаквана "класическа победа" срещу новака от столицата
25.11.2022
Волейболистките на Казанлък победиха като домакини "Хектор" (София) с 3:0 (25:12, 25:22, 25:19) в мач от пети кръг на женското първенство „Демакс лига“, който се игра в зала... Виж още >
Прекадетките ни лидери след пет победи в региона!
20.11.2022
Прекадетките на Казанлък взеха без проблем и след силни мачове всичките си срещи от група "А" на регион "Странджа". В зала "Багира"/Казанлък/, волейболните ни млади надежди надделяха ... Виж още >
Загуба в Пловдив, малко остана да вземем гейм!
17.11.2022
Женският волейболен шампион "Марица" (Пловдив) постигна четвърта поредна победа с 3:0 (27:25, 25:16, 25:20) гейма в мач от 4-ия кръг в Национална волейболна лига "Демакс" в зала "Сила"... Виж още >
Нашата Радост "блести" във Франция!
17.11.2022
Националките Мария Йорданова и Радостина Маринова /вляво на снимката/, помощник-треньорът Денислав Димитров и тимът на Пари Сен-Клу записаха четвърта победа... Виж още >
17.11.2022
 Женският волейболен шампион на България "Марица" (Пловдив) приема  нашия "Казанлък Волей-Багира" в мач от четвъртия кръг в Национална волейболна лига "Демакс". Двубоят ще се играе... Виж още >