"Новите за нас" - Малина Гаджева: "Благодаря на този невероятен колектив!"

26.12.2018

На финала на всяка година, всеки сезон правим равносметка..."Удряме чертата" и гледаме напред! Ето какво написа в социалната мрежа новата и талантлива "роза" Малина Гаджева, която подсили тима на поста "посрещач":

"2018 е към края си!! Изпращам най-успешната си година до сега в личен план!! 8 медала!! Благодаря на различните селекции на Волейболен Клуб ,,Марица” ( младша и старша възраст), с които спечелих 2 от медалите си на държавните първенства!! Благодаря на Natali Stanoeva за това, че спечелихме титлата до 20 години в плажният волейбол!! Nikol Duleva, а на теб благодаря, че цяло лято бяхме заедно и взимахме медал след медал на пясъка..за 1вото място на юношите до 18 и до 20 години!! За 3тото място на Балканиадата до 20години!!.. и за доброто ни представяне на Европейското до 18 години!! Тук трябва да Благодаря и на Teodora Simeonova, треньорката ни, без която тези успехи нямаше да ги има!! Благодаря и на новият ми отбор Волейболен клуб ,,Казанлък Волей” и на треньорите в този невероятен отбор Миглена Стрезова, Diqn Boiukliev и Ivan Cholev, с който спечелихме международният турнир в Гърция, и с който станахме 3ти на мемориалният турнир ,, Иван Николов”!! Благодаря Ви също затова, че ме приехте така добре и ми дадохте възможността да съм част от този невероятен колектив!! Благодаря също така, на всички хора (приятели, старият ми клас, хората от спортното) , които бяха до мен през тази година, а и на тези, които не бяха.. защото, заради вас съм човекът, когото съм днес!! На последно място, но не по важност, Благодаря на семейството си, защото винаги са били до мен и са ме подкрепяли!! Пожелавам на всички Ви, Весело посрещане на Новата Година, да бъдете живи и здрави, обичани и обичащи, все по-успешни и да следвате мечтите си!!!"