Програма за турнира на девойките-старша в град Казанлък

04.10.2019

ПРОГРАМА

СЕЗОН – ЕСЕН 2019/2020г.   -   Регион „Странджа”  

ДЕВОЙКИ, родени 2001-2002 год.


ГРУПА „А“
ДОМАКИН: ВК  „КАЗАНЛЪК“ – Казанлък            19- 20.10.2019г.


УЧАСТВАЩИ ОТБОРИ:

 
№    ВОЛЕЙБОЛЕН КЛУБ       
1    ВК „ЗАГОРЕЦ“ – Нова Загора        
2    ВК „БУРГАС – 2009“ – Бургас        
3    ВК „РАКОВСКИ“ – Димитровград       
4    ВК „КАЗАНЛЪК“ - Казанлък       
        


І кръг – 19.10.2019 г. /събота/

 
1    10:30 ч.    ВК „ЗАГОРЕЦ“ – Нова Загора     ВК „КАЗАНЛЪК“ - Казанлък       
2    13:00 ч.    ВК „БУРГАС – 2009“ – Бургас     ВК „РАКОВСКИ“ – Димитровград    

                                     ІІ кръг

 
3    15:30 ч.    ВК „КАЗАНЛЪК“ - Казанлък    ВК „РАКОВСКИ“ – Димитровград       
4    18:00 ч.    ВК „ЗАГОРЕЦ“ – Нова Загора     ВК „БУРГАС – 2009“ – Бургас     


                                    ІІІ кръг – 20.10.2019 /неделя/


5    11:00 ч.    ВК „БУРГАС – 2009“ – Бургас     ВК „КАЗАНЛЪК“ - Казанлък       
6    13:30 ч.    ВК „РАКОВСКИ“ – Димитровград    ВК „ЗАГОРЕЦ“ – Нова Загора     




ГРУПА „Б“
ДОМАКИН: ВК  „ДЕЯ СПОРТ“ – Бургас                      19- 20.10.2019г.


УЧАСТВАЩИ ОТБОРИ:

 
№    ВОЛЕЙБОЛЕН КЛУБ       
1    ВК „ДЕЯ СПОРТ“ – Бургас       
2    СКВ „БЕРОЕ“ – Стара Загора        
3    ВК „ТУНДЖА“ – Ямбол        
4    ВК „АРДА“ – Кърджали     


І кръг – 19.10.2019 г. /събота/

 
1    10:30 ч.    ВК „ДЕЯ СПОРТ“ – Бургас    ВК „АРДА“ – Кърджали        
2    13:00 ч.    СКВ „БЕРОЕ“ – Стара Загора     ВК „ТУНДЖА“ – Ямбол     

                                     ІІ кръг

 
3    15:30 ч.    ВК „АРДА“ – Кърджали     ВК „ТУНДЖА“ – Ямбол        
4    18:00 ч.    ВК „ДЕЯ СПОРТ“ – Бургас    СКВ „БЕРОЕ“ – Стара Загора     


                                    ІІІ кръг – 20.10.2019 /неделя/

 
5    11:00 ч.    СКВ „БЕРОЕ“ – Стара Загора     ВК „АРДА“ – Кърджали        
6    13:30 ч.    ВК „ТУНДЖА“ – Ямбол     ВК „ДЕЯ СПОРТ“ – Бургас    


Коментари

© KAZANLAKVOLLEY.COM - Всички права запазени