В края на месеца за дебют край морето, после "Локо" ни гостува!

13.10.2021

 

 

ПРОГРАМА ЖЕНИ

ЗА СПОРТНОСЪСТЕЗАТЕЛНАТА 2021/2022 г.

Участващи отбори

 

   

1

ВК „Марица“ Пловдив

 

 

 

2

ВК ЦСКА София

 

 

 

3

ВК „Перун“ Варна

 

 

 

4

ВК „Локомотив Нидо“ София

 

 

 

5

ВК „Берое“ Стара Загора

 

 

 

6

ВК „Казанлък“ 

 

 

 

7

ВК „Варна ДКС“

 

 

 

8

ВК „Славия“ София

 

 

 

 

 

 

І-И ПОЛУСЕЗОН  октомври-декември 2021 година

 

 

1 кръг     

 

Час

Дата

 

Домакин

Гост

 

1

16:00

30.10

 

МАРИЦА

  СЛАВИЯ

 

 

2

16:00

29.10

 

ЦСКА

  ВАРНА ДКС

 

 

3

16:00

29.10

 

ПЕРУН

  КАЗАНЛЪК

 

 

4

17:00

30.10

 

ЛОКОМОТИВ НИДО

  БЕРОЕ

 

 

                 

 

 

2 кръг     

 

Час

Дата

 

Домакин

Гост

 

5

17:00

05.11

 

СЛАВИЯ

  БЕРОЕ

 

 

6

18:00

05.11

 

КАЗАНЛЪК

  ЛОКОМОТИВ НИДО

 

 

7

18:00

06.11

 

ВАРНА ДКС

  ПЕРУН

 

 

8

16:00

06.11

 

МАРИЦА

  ЦСКА

 

 

                 

 

 

 

 

 

3 кръг     

 

Час

Дата

 

Домакин

Гост

 

9

16:00

12.11

 

ЦСКА

  СЛАВИЯ

 

 

10

15:00

12.12

 

ПЕРУН

  МАРИЦА

 

 

11

17:00

13.11

 

ЛОКОМОТИВ НИДО

  ВАРНА ДКС

 

 

12

17:00

13.11

 

БЕРОЕ

  КАЗАНЛЪК

 

 

                 

 

 

4 кръг     

 

Час

Дата

 

Домакин

Гост

 

13

17:00

19.11

 

СЛАВИЯ

  КАЗАНЛЪК

 

 

14

18:00

19.11

 

ВАРНА ДКС

  БЕРОЕ

 

 

15

18:00

19.11

 

МАРИЦА

  ЛОКОМОТИВ НИДО

 

 

16

16:00

19.11

 

ЦСКА

  ПЕРУН

 

 

                   

 

 

5 кръг     

 

Час

Дата

 

Домакин

Гост

 

17

17:00

27.11

 

ПЕРУН

  СЛАВИЯ

 

 

18

17:00

27.11

 

ЛОКОМОТИВ НИДО

  ЦСКА

 

 

19

17:00

27.11

 

БЕРОЕ

  МАРИЦА

 

 

20

18:00

26.11

 

КАЗАНЛЪК

  ВАРНА ДКС

 

 

6 кръг     

 

Час

Дата

 

Домакин

Гост

 

21

15:00

03.12

 

СЛАВИЯ

  ВАРНА ДКС

 

 

22

18:00

03.12

 

МАРИЦА

  КАЗАНЛЪК

 

 

23

16:00

03.12

 

ЦСКА

  БЕРОЕ

 

 

24

15:00

20.11

 

ЛОКОМОТИВ НИДО

Перун

 

 

                 

 

 

7 кръг     

 

Час

Дата

 

Домакин

Гост

 

25

17:00

11.12

 

ЛОКОМОТИВ НИДО

  СЛАВИЯ

 

 

26

17:00

11.12

 

БЕРОЕ

  ПЕРУН

 

 

27

18:00

10.12

 

КАЗАНЛЪК

  ЦСКА

 

 

28

18:00

11.12

 

ВАРНА ДКС

  МАРИЦА

 

 

                 

 

 

Забележка:

Ръководството на НВЛ си запазва правото на промени.

Коментари

© KAZANLAKVOLLEY.COM - Всички права запазени