Прекадетките ни на финали в областна Стара Загора

13.05.2022
Прекадетки | Финален турнир, група Б
1 Кръг
12-05-2022 14:00 Марек Юнион-Ивкони (прекадетки) ЦСКА (прекадетки) Иван Вазов
Стара Загора, България
3:0    25:13    25:14   25:20      
12-05-2022 15:30 Локомотив 1929 (прекадетки) Левски София (прекадетки) Иван Вазов
Стара Загора, България
0:3 16:25 12:25 14:25      
12-05-2022 17:00 Казанлък (прекадетки) Берое (прекадетки) Иван Вазов
Стара Загора, България
2:3            
2 Кръг
13-05-2022 10:00 Казанлък (прекадетки) ЦСКА (прекадетки) Иван Вазов
Стара Загора, България
3:0            
13-05-2022 14:30 Марек Юнион-Ивкони (прекадетки) Локомотив 1929 (прекадетки) Иван Вазов
Стара Загора, България
0:3            
13-05-2022 16:00 Левски София (прекадетки) Казанлък (прекадетки) Иван Вазов
Стара Загора, България
3:0    25:14    25:14   25:19      
13-05-2022 17:30 ЦСКА (прекадетки) Берое (прекадетки) Иван Вазов
Стара Загора, България
1:3   18:25   25:21  24:26  19:25    
3 Кръг
14-05-2022 10:00 Берое (прекадетки) Локомотив 1929 (прекадетки) Иван Вазов
Стара Загора, България
             
14-05-2022 14:30 Казанлък (прекадетки) Марек Юнион-Ивкони (прекадетки) Иван Вазов
Стара Загора, България
             
14-05-2022 16:00 Берое (прекадетки) Левски София (прекадетки) Иван Вазов
Стара Загора, България
             
14-05-2022 17:30 Локомотив 1929 (прекадетки) ЦСКА (прекадетки) Иван Вазов
Стара Загора, България
             
4 Кръг
15-05-2022 10:00 Левски София (прекадетки) Марек Юнион-Ивкони (прекадетки) Иван Вазов
Стара Загора, България
             
15-05-2022 13:30 Локомотив 1929 (прекадетки) Казанлък (прекадетки) Иван Вазов
Стара Загора, България
             
15-05-2022 15:00 Марек Юнион-Ивкони (прекадетки) Берое (прекадетки) Иван Вазов
Стара Загора, България
             
15-05-2022 16:30 ЦСКА (прекадетки) Левски София (прекадетки) Иван Вазов
Стара Загора, България
             

Класиране

Прекадетки | Финален турнир, група Б
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Левски София (прекадетки) 2 2 0 6:0   150:89 1.6854 6
2 Берое (прекадетки) 2 2 0 6:3 2.0000 97:86 1.1279 5
3 Казанлък (прекадетки) 3 1 2 5:6 0.8333 47:75 0.6267 4
4 Марек Юнион-Ивкони (прекадетки) 2 1 1 3:3 1.0000 75:47 1.5957 3
5 Локомотив 1929 (прекадетки) 2 1 1 3:3 1.0000 42:75 0.5600 3
6 ЦСКА (прекадетки) 3 0 3 1:9 0.1111 133:172 0.7733 0

Коментари

© KAZANLAKVOLLEY.COM - Всички права запазени